• کلیه محصولات انتشارات انقلاب اسلامی با 20درصد تخفیف محاسبه می شوند.
آخرین مطلب
محفل خردمندان؛ متن سخنان اساتید دانشگاه‌ها و بیانات رهبر معظّم انقلاب اسلامی انتشارات انقلاب اسلامی همزمان با هفته‌ی کتاب و کتابخوانی منتشر کرد

محفل خردمندان؛ متن سخنان اساتید دانشگاه‌ها و بیانات رهبر معظّم انقلاب اسلامی

انتشارات انقلاب اسلامی کتاب «محفل خردمندان» متن سخنان اساتید دانشگاه و بیانات رهبر معظّم انقلاب اسلامی در دیدار ماه رمضان 1397 را همزمان با هفته‌ی کتاب و کتابخوانی منتشر کرد.

اخبار
اخبار


  نسخه چاپي

   

  نگاهی به دو کتاب «شرح ماجرا» و «حماسه‌ی 9دی» از بیانات رهبر معظّم انقلاب اسلامی پیرامون حوادث سال 1388 همزمان با سالروز «یـوم‌الـلّـه 9دی»

  معرفی کتاب شرح ماجرا

  سال 1388 يكي از مهمترين مقاطع تاريخ انقلاب اسلامي ايران به شمار ميرود. بروز فتنه‌ی بزرگ و سازمان‌يافته‌ای كه دشمنان قسم‌خورده‌ی اين انقلاب و سرزمين، سالها براي آن برنامه‌ريزي و آماده‌سازي كرده بودند كشور و همه‌ی آحاد جامعه را در معرض آزمونی بزرگ و سرنوشت‌ساز قرار داد. به مدد لطف و عنايت الهي و بركات خون شهيدان و با رهبري حكيمانه و بی‌نظير، حضرت آيت‌الله العظمی خامنه‌ای(مدّظلّه‌العالی) رهبر معظّم انقلاب اسلامی اين گردنه‌ی دشوار را پشت سر نهاد.
  این کتابِ 194 صفحه‌ای، فرازهای مهمّی از بیانات و رهنمودهای معظّمً‌له درباره‌ی انتخابات دوره دهم ریاست جمهوری و فتنه‌ی سال 88 در یک بازه‌ی زمانی حدود 11 ماهه، از اوّل فروردین‌ماه 88 در جمع زائران و مجاوران حرم مطهر حضرت امام رضا(علیه‌السلام) تا 28 بهمن‌ماه همان سال، در دیدار جمعی از مردم آذربایجان را در خود جای داده است.
  علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت کتاب «شرح ماجرا» اینجا را کلیک کنند.

  معرفی کتاب حماسه‌ی 9دی
  کتاب حماسه‌ی 9دی مروری بر بیانات رهبر معظّم انقلاب درباره‌ی حماسه‌ی تاریخ‌ساز و یوم‌الله 9 دی و گزارش حوادث 8 ماه فتنه‌ی 88 است.
  این اثر به صورت گذرا به برخی از ریشه‌های اصلی شکلگیری فتنه پرداخته است و در مورد بیانات مربوط به سال 88 برخی از نکات تاریخی آن دوران و به اصطلاح شأن نزول بیانات را به صورت کوتاه یادآور شده است.

  فتنه، تخفیف و ارسال رایگان
  این کتاب در پنج بخش اصلی به ترتیب به موضوعات «انفجار نور و مقابله با ظلمت»، «روزشمار حماسه‌ها و فتنه‌های سال 88»، «بیانات سال 89 درباره‌ی فتنه و حماسه‌ی نُه دی»، «بیانات سال 90 تا 92 درباره‌ی فتنه و حماسه‌ی نُه دی» و «بیانات سال 93 و 94 درباره‎ی فتنه و حماسه‌ی نُه دی» پرداخته است.
  علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت کتاب «حماسه‌ی 9دی» اینجا را کلیک کنند.

  لازم به ذکر است علاقه‌مندان می‌توانند این دو کتاب را با 30 درصد تخفیف و ارسال رایگان از طریق پایگاه‌ اطلاع‌رسانی انتشارات انقلاب اسلامی تهیه کنند.

  نظرات بینندگان
  این خبر فاقد نظر می باشد
  نظر شما
  نام :
  ایمیل : 
  *نظرات :
  متن تصویر: