اخبار
اخبار


  نسخه چاپي
  انتشارات انقلاب اسلامی منتشر کرد
  کتاب حماسه‌ی 9دی, 9dey 

  حماسه‌ی 9 دی مروری بر بیانات رهبر معظّم انقلاب درباره‌ی حماسه‌ی 9 دی و گزارش حوادث 8 ماه فتنه‌ی 88

  انتشارات انقلاب اسلامی بعد از انتشار سه اثر کالبدشکافی فتنه 88 ، نقشه‌ی نقش بر آب و شرح ماجرا در زمینه‌ی فتنه‌ی 88، این‌بار به مناسبت فرارسیدن سالروز رویداد تاریخی و حماسه‌ساز یوم‌الله نه دیماه، کتاب حماسه‌ی 9دی را منتشر کرد.

  اثر حاضر نیز مشتمل بر بیانات گهربار معظّم‌له است امّا جهت نگاه این کتاب با سه اثر گذشته متفاوت است.

  اوّلاً به صورت گذرا به برخی از ریشه‌های اصلی شکلگیری فتنه پرداخته است. ثانیاً تا آبان سال 1394 به‌روز شده است. ثالثاً در مورد بیانات مربوط به سال 88 برخی از نکات تاریخی آن دوران و به اصطلاح شأن نزول بیانات را به صورت کوتاه یادآور شده است.

  این اثر با رعایت سیر تاریخی بیانات، مخاطب را با تاریخ همراه میکند و این همراهی، فواید متعدّدی را برای او به‌همراه خواهد داشت. مخاطب نکته‌سنج، مدیریّت میدانی رهبر عزیز را خواهد دانست و خواهد فهمید که به آگاهی رساندن عموم مردم چقدر سخت و زمان‌بَر است.

  در پایان نیز فهرست موضوعی مطالب درج شده است تا مخاطب بتواند به یک نظام فکری در زمینه‌ی فتنه و مسائل پیرامونی آن دست یابد.

  مطالعه‌ی این اثر، یک شروع در مطالعه و تحقیق در مورد حماسه‌ی 9 دی و فتنه‌ی 88 است و مخاطب را از مراجعه به کتب تحلیلی در این زمینه بی‌نیاز نمیکند.

  بیاییم دوباره به صدر کلام بازگردیم؛ آنجا که از یوم‌الله بودن و معنای یوم‌الله سخن به میان آمد. اگر 9 دی پاس داشته میشود، برای باقی ماندن در گذشته نیست بلکه عبرت و درسی برای آینده است تا از عبرتهای آن پند گیریم و درسهای آن را سرلوحه‌ی عمل قرار دهیم.
  علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه این کتاب اینجا را کلیک کنند.
  و همچنین می‌توانند عدد 17 را به سامانه پیامکی 100020120 ارسال نمایند.

  نظرات بینندگان
  این خبر فاقد نظر می باشد
  نظر شما
  نام :
  ایمیل : 
  *نظرات :
  متن تصویر: