نسخه چاپي
همزمان با ایام‌الله نُه دی دانلود کنید؛
کتاب 

نسخه‌ی الکترونیکی کتاب حماسه‌ی 9دی از منظر رهبر عالی‌قدر انقلاب منتشر شد

کتاب حماسه‌ی 9دی مروری بر بیانات رهبر معظّم انقلاب درباره‌ی یوم‌الله حماسه‌ی 9دی و گزارش عبرت‌ها و حوادث 8 ماه فتنه‌ی 88 است.

کتاب «حماسه‌ی 9دی» در 246 صفحه و بر اساس طبقه‌بندی موضوعی، در پنج بخش در زمنیه‌ی فتنه و مسائل پیرامونی آن تدوین شده است.

عناوین فصل‌های این اثر به شرح زیر می‌باشد:
1- بخش اول «انفجار نور و تقابل با ظلمت»
2- بخش دوم «روز شمار حماسه‌ها و فتنه‌های سال 88»
3- بخش سوم «بیانات سال 89 درباره‌ی فتنه و حماسه‌ی نُه دی»
4- بخش چهارم «بیانات سال 90 تا 92 درباره‌ی فتنه و حماسه‌ی نُه دی»
5- بخش پنجم «بیانات سال 93 و 94 درباره‌ی فتنه و حماسه نُه دی»

کتاب حماسه‌ی 9دی با سه اثر کالبدشکافتی فتنه 88، شرح ماجرا و نقشه‌ی نقش برآب از سه تفاوت عمده برخوردار است:
اوّلاً کتاب حماسه‌ی 9دی، به صورت گذرا به برخی از ریشه‌های اصلی شکلگیری فتنه پرداخته است، ثانیاً این کتاب تا آبان سال 1394 به‌روز شده است. ثالثاً در مورد بیانات مربوط به سال 88 برخی از نکات تاریخی آن دوران و به اصطلاح شأن نزول بیانات را به صورت کوتاه یادآور شده است.
در مقدمه این کتاب آورده شده است، رهبر عالی‌قدر انقلاب در خطبه‌‎های نماز جمعه سال 1389، نٌه دی را یوم‌الله نامیدند و فرمودند:
«9دی و 22 بهمنِ پارسال جزو ایام‌الله ـ به معنی حقیقی ـ کلمه بود. دلها دست خداست. خدای متعال این دلها را آورد وسط صحنه، ملت ایران عظمت خودش را نشان داد.»

در ادامه در توضیح کتاب حماسه‌ی 9دی می‌توان گفت، این کتاب با رعایت سیر تاریخی بیانات، مخاطب را با تاریخ همراه میکند و این همراهی، فواید متعدّدی را برای او به‌همراه خواهد داشت. مخاطب نکته‌سنج، مدیریّت میدانی رهبر عزیز را خواهد دانست و خواهد فهمید که به آگاهی رساندن عموم مردم چقدر سخت و زمان‌بَر است.
علاقه‌مندان می‌توانند برای دانلود این کتاب اینجا را کلیک کنند.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج