نسخه چاپي

20 درصد تخفیف دهه‌ی فجر 

ره، رهرو، رهبر و شب ظلمانی شاهنشاهی با 20 درصد تخفیف، ویژه‌ی دهه‌ی مبارک فجر از سوی انتشارات انقلاب اسلامی عرضه می‌گردد

*درباره‌ی کتاب ره، رهرو، رهبر*
کتاب ره، رهرو، رهبر با دو تصویر جلد متفاوت در یازده فصل به "شخصیت امام"، "خط امام"، "امام و انقلاب اسلامی"، "انحرافات و دشمنی‌های با امام و خطّ امام"، "خدمات، برکات و آثار وجودی"، "دروس و وصایا" ، "علت و تفسیر برخی مواضع و بیانات امام" ، "روابط متقابل امام با دیگران" ، "امام و حوزه" ، "خاطرات و نکات تاریخی مربوط به اثر حضور امام" و ... پرداخته است. اثر حاضر ثمره‌ی تلاشهای محقّق ارجمند جناب حجت الاسلام مهدی مطهّری و همکاران ایشان است که توسط این انتشارات در سال 94 چاپ و منتشر گردید.
برای تهیه‌ی کتاب اینجا را کلیک کنید.

*درباره‌ی کتاب شب ظلمانی شاهنشاهی*
کتاب «شب ظلمانی شاهنشاهی» مجموعه‌‌ای است دربردارنده‌‌ی بیانات حضرت آیت‌‌الله‌‌العظمی خامنه‌‌ای درباره‌‌ی حکومت‌‌های پادشاهی در ایران است.
این اثر در 5 فصل با عناوین؛ تفاوت ولایت و سلطنت در اسلام، مفاسد سلطنت دو هزار و پانصدساله، مفاسد دوران قاجار، مفاسد مشترک دوران قاجار و پهلوی و مفاسد دوران پهلوی گردآوری شده است.
مردود بودن حکومت پادشاهی در اسلام، تعریف امامت و سلطنت از دیدگاه اسلام، تبیین چگونگی از بین رفتن عزّت ملّت ایران زیر بار سلطه‌‌ی پادشاهان، نابودی دانش در کشور بر اثر استبداد پادشاهان، بروز فکر انحرافی «جدایی دین از سیاست» در سلاطین مستبد قاجار، نفوذ سیاسی و فرهنگی انگلیس به کشور در دوره‌‌ی قاجاریّه، ایجاد وابستگی غلط قاجار به غرب به اسم تحوّل در کشور، هیچ‌‌کاره بودن مردم، و انقطاع کامل حکومت قاجار و پهلوی از مردم، تحقیر فرهنگ ملّی، ترویج فرهنگ «ما نمی‌‌توانیم» و به خطر افتادن زبان فارسی در دوران سلاطین قاجار و پهلوی، عادت دادن مردم به مصرف کالاهای خارجی در رژیم پهلوی، تبیین مسئله کشف حجاب و ترویج بی‌‌حجابی به‌‌عنوان اولین سوغات پهلوی از غرب، وابسته کردن اقتصاد به نفت و متزلزل شدن پایه‌‌های کشاورزی در دوران پهلوی و نابودی مجلس و نهادهای مردمی در همان دوران ازجمله مهم‌‌ترین مباحثی است که این اثر به بررسی آنها پرداخته است.
برای تهیه‌ی کتاب اینجا را کلیک کنید.


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج