• کلیه محصولات انتشارات انقلاب اسلامی با 20درصد تخفیف محاسبه می شوند.


نسخه چاپي

 

انتشارات انقلاب اسلامی با 8 عنوان چاپ اول و 130 عنوان کتاب برگرفته از بیانات حضرت آیت‌الله‌خامنه‌ای در نمایشگاه کتاب حاضر می‌شود.

برنامه‌های انتشارات انقلاب اسلامی در سی‌ویکمین‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به شرح زیر می‌باشد:

انتشارات انقلاب اسلامی در نمایشگاه امسال، علاوه بر  8 اثر چاپ نخست، 30 دوره از کتابهای پرفروش را به صورت تجدید چاپ و 20 عدد نرم‌افزارهای چندرسانه‌ای و مجموعه سخنرانی‌های رهبر معظّم انقلاب اسلامی را به نمایشگاه می‌آورد.

در مجموع 138 عنوان کتاب در غرفه این نشر واقع در شبستان اصلی مصلی تهران ـ مطابق سال‌های قبل ـ عرضه خواهد شد.

مرگ تاجرانه«شهید و شهادت در کلام رهبر معظّم انقلاب»، تفسیر سوره‌ی برائت، معیشت پرهیزکارانه«تقوا در کلام رهبر معظّم انقلاب»، ثلاثُ رسائلَ فی الجهاد، شعار سال 1396، دو امام مجاهد، کتاب عدالت و همرزمان حسین(علیه‌السّلام) هشت کتاب چاپ نخست قابل عرضه در این نمایشگاه می‌باشند.

سی و یکمین نمایشگاه کتاب تهران


در نمایشگاه کتاب سال گذشته این نشر یک پویش خلاقانه با موضوع «رنگ‌آمیزی نقاشی‌ای از تصویر رهبر معظّم انقلاب در کنار فرزندان شهدا» و یا یادداشت دلنوشته‌ای با موضوع «فرزندان، آینده‌سازان ایران» ویژه‌ی گروه سنی کودک و نوجوان با عنوان پدر مهربان برگزار کرد و نظر به استقبال مخاطبین و دانش‌آموزان به این موضوع در نمایشگاه و فضای مجازی سبب شد تا این روند با نقاشی‌های جدید و موضوعات متنوع دیگر در نمایشگاه کتاب سال جاری ادامه پیدا کند.

برای آشنایی بیشتر و سهولت دسترسی به آثار انتشارات انقلاب اسلامی، این نشر دوازده گروه با موضوعات مختلف مانند حوزه‌ی سبک زندگی، زنان و خانواده، ولایت و امامت، عاشورا و امام حسین(ع)، انقلاب و رهبری و ... در بیانات رهبر معظّم انقلاب اسلامی به عنوان سیر مطالعاتی موضوعی آثار خود معرفی کرده است.

علاقه‌مندان می‌توانند از طریق فضای مجازی و پیام‌رسان‌های ایرانی به آدرس‌های ذیل این سیر مطالعاتی مشاهده نموده و اخبار مرتبط به انتشارات انقلاب اسلامی در سی‌ویکمین‌ نمایشگاه کتاب را دنبال کنند.

ble.im/book_khamenei.ir
sapp.ir/book_khamenei_ir
igap.net/book_khamenei_ir
gap.im/book_khamenei_ir
eitaa.com/book_khamenei_ir

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: