اخبار
اخبار


  نسخه چاپي

   

  در آستانه‌ی نیمه‌ خرداد مجموعه شش جلدی «ره،رهرو،رهبر» منتشر شد

  در آستانه‌ی روزهای چهاردهم و پانزدهم خرداد ماه که مصادف با وقایع تاریخی بزرگ و منقلب کننده‌ای بود، انتشارات انقلاب اسلامی مجموعه‌ی 6 جلدی ره،رهرو،رهبر مشتمل بر بیانات و مکتوبات حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای(مدّظلّه‌العالی) در شش موضوع مختلف را گردآوری و منتشر کرد.

  در واقع این مجموعه حاصل همان کتاب مرجع «ره،رهرو،رهبر» است که شامل بیانات و مکتوبات معظّم‌له در این عرصه تا سال 1391 بود و بصورت سیر تاریخی و بدون دسته‌بندی موضوعی در سال 1394 منتشر شد.

  بعبارت دیگر مجموعه‌ی 6 جلدی حاضر، علاوه بر اینکه مطالب موجود در کتاب مرجعِ «ره،رهرو،رهبر» را دسته‌بندی کرده و به صورت مجزا ارائه داده، مطالب آن نیز به میزان 6 سال  به روز رسانی شده است.

  «دروس و وصایای امام خمینی، موانع»، «انحرافات و دشمنی‌ها با امام و خط امام»، «خدمات، برکات و آثار وجودی امام خمینی»، «امام خمینی و انقلاب اسلامی»، «خط امام» و «شخصیت امام خمینی(قدّس‌سرّه)» عناوین مجموعه شش جلدی ره،رهرو، رهبر هستند.  باشد که مطالب این کتابها مقدمه‌ای باشد برای عمل به فرامین و دستورات امامین انقلاب اسلامی. چرا که این عمل به فرامین ولایت است که می‌تواند ما را در راستای همان اهداف واقعی انقلاب قرار بدهد نه فقط خواندن و گفتن و شنیدن و نوشتن.
  انشاءالله...

  علاقه‌مندان برای تهیه این مجموعه اینجا را کلیک کنند.

  نظرات بینندگان
  این خبر فاقد نظر می باشد
  نظر شما
  نام :
  ایمیل : 
  *نظرات :
  متن تصویر: