نمایش محصول

خط حزب الله

هفته‌نامه خبری – تحلیلی نمازهای جمعه، مساجد و هیات‌های مذهبی

درباره کتاب

«خط حزب ا...» هفته‌نامه‌ی جامعه‌ی مؤمن و انقلابی از مجموعه‌ی رسانه‌ای KHAMENEI.IR حرکتی است برای بازخوانی، تبیین و دقت در اندیشه‌ها و مواضع حضرت آیت‌ا...العظمی خامنه‌ای ویژه‌ی مساجد، نمازهای جمعه، هیئت‌های مذهبی و دانشگاههای سراسر کشور؛ که از ماه تیر 94 تاکنون منتشر میگردد. در جریان تولید و انتشار این هفته‌نامه بنا داشته‌ایم تا در «روزگار حساس» مقابله‌ی جریان انقلاب اسلامی در برابر «نفوذ دشمن» بستری برای تقویت «تحلیل سیاسی» و «هوشیاری و آگاهی» مخاطبان فراهم نمائیم.
«خط حزب‌ا...» تلاش کرده است تا با بهره‌گیری از گنجینه‌ی ارزشمند بیانات امام‌راحل(رحمه‌ا...) و رهبر معظّم انقلاب در دهه‌های گذشته، به تبیین نظرات و سخنان ایشان متناسب با شرایط و رویدادهای امروز کشور، منطقه و صحنه‌های بین‌المللی بپردازد. امید است وحدت و هماهنگی نیروهای انقلاب اسلامی ذیل منویات رهبر انقلاب شرایطی را فراهم آورد که ملت مؤمن و انقلابی ایران نقش تاریخی خود را در شرایط حساس کنونی به‌درستی ایفا کنند.
این هفته‌نامه پس از تولید 13 پیش‌شماره (که البته از این تعداد 10 پیش‌شماره به‌صورت عمومی منتشر شد) پا به عرصه‌ی رسانه‌ای کشور گذاشت و تا پایان سال 94 بیست‌وچهار شماره نیز به‌صورت هفتگی منتشر کرد. 5 ویژه‌نامه مخصوص دهه‌ی اول محرم و یک ویژه‌نامه به‌مناسبت پیاده‌روی اربعین حسینی را نیز میتوان به این کارنامه افزود.
سالنامه‌ی پیشِ‌رو مجموعه‌ای است از مهم‌ترین مطالب تبیینیِ هر شماره (شامل سرمقاله، گزارش ویژه و بخش‌های منتخب از هر شماره) که در همه‌ی آنها تلاش مجموعه‌ی دست‌اندرکار تولید این نشریه این بوده که چراغی بر افروزند برای تبیین صراط مستقیم انقلاب اسلامی ایران.

movie
خط حزب الله