نمایش محصول

خط حزب‌الله 95

هفته‌نامه خبری – تحلیلی نمازهای جمعه، مساجد و هیات‌های مذهبی

درباره کتاب

«خط حزب ا...» هفته‌نامه‌ی جامعه‌ی مؤمن و انقلابی از مجموعه‌ی رسانه‌ای KHAMENEI.IR حرکتی است برای بازخوانی، تبیین و دقت در اندیشه‌ها و مواضع حضرت آیت‌ا...العظمی خامنه‌ای ویژه‌ی مساجد، نمازهای جمعه، هیئت‌های مذهبی و دانشگاههای سراسر کشور؛ که از ماه تیر 94 تاکنون منتشر میگردد. در جریان تولید و انتشار این هفته‌نامه بنا داشته‌ایم تا در «روزگار حساس» مقابله‌ی جریان انقلاب اسلامی در برابر «نفوذ دشمن» بستری برای تقویت «تحلیل سیاسی» و «هوشیاری و آگاهی» مخاطبان فراهم نمائیم.
«خط حزب‌ا...» تلاش کرده است تا با بهره‌گیری از گنجینه‌ی ارزشمند بیانات امام‌راحل(رحمه‌ا... علیه) و رهبر معظّم انقلاب به اتفاقات، حوادث روز و پیگیری مسیر گفتمانی رهبر انقلاب می‌پردازد. پرداختن به مهمترین روادیدهای روز کشور، منظقه و صحنه‌های بین‌المللی سبب می‌شود تا علاوه بر بالا رفتن قدرت تحلیل، شرایط وحدت و هماهنگی نیروهای انقلاب اسلامی ذیل منویات رهبر انقلاب فراهم شود.
این هفته‌نامه از ابتدا تا اولین ماه در سال 96 با احتساب 13 پیش‌شماره، 91 شماره به صورت هفتگی منتشر کرده است. 5 ویژه‌نامه مخصوص دهه‌ی اول محرم و دو ویژه‌نامه به مناسبت پیاده‌روی اربعین حسینی و 3 ویژه‌نامه‌ی عید نوروز را نیز می‌توان به این کارنامه افزود.
سالنامه‌ی پیشِ‌رو مجموعه‌ای است از مهم‌ترین مطالب تبیینیِ هر شماره (شامل سرمقاله، گزارش ویژه و بخش‌های منتخب از هر شماره) که در همه‌ی آنها تلاش مجموعه‌ی دست‌اندرکار تولید این نشریه این بوده که چراغی بر افروزند برای تبیین صراط مستقیم انقلاب اسلامی ایران.

movie
خط حزب‌الله 95