نمایش محصول

انقلابی! بخوان، انقلابی بمان

آشنایی با اندیشه‌های انقلابی رهبر معظّم انقلاب اسلامی پیرامون موضوع زن

درباره کتاب

1- زن و بازیابی هویت حقیقی
این کتاب گزیده‌ای از بیانات حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای(مدّظلّه العالی) می‌باشد که در 4 بخش اصلی و 22 فصل به بررسی مسائل مختلف حوزه زن و خانواده می‌پردازد. از موضوعات این کتاب میتوان به «پیشینه تاریخی، نگاه غرب به زن، الگوی قرآنی – اسلامی زن، برابری و تفاوت میان زن و مرد، عوامل انحطاط زن، نقش زن در خانواده و اجتماع، مسائل مربوط به حجاب و ...» اشاره کرد.
2- مطلع عشق
این کتاب، مجموعه‌ای است از پندها و نصایح مقام معظّم رهبری به زوج‌های جوانی که توفیق یافته‌اند پیوند زناشویی خود را با آهنگ کلام ایشان هماهنگ کنند و در آغاز زندگی از سرچشمه‌ی فیض و حکمت آن عالِم عارف بهره گیرند.
3- بانوی تراز
کتاب بانوی تراز در نوع خود بی‌نظیر است زیرا که با در کنار هم قرار دادن فرمایشات حضرت امام خمینی(قدّس‌سرّه‌الشریف) و حضرت امام خامنه‌ای أدام الله ظله الوارف، مجموعه کاملی را از توصیه‌های این بزرگواران در اختیار مخاطب می‌گذارد.
این کتاب، شامل نه بخش است، بخش اول این کتاب به کلیاتی درباره زن و نقش آن در جامعه اختصاص یافته است. و بخش دوم با معرفی الگوهایی چون فاطمه‎ی زهرا(سلام‌الله‌علیها) و حضرت زینب(سلام‌الله‌علیها) و بانوان بزرگوار دیگر، زن تراز جامعه اسلامی را در برابر دیدگان همگان و به ویژه زنان گرانقدر این سامان قرار می‌دهد...
4- نقش و رسالت زن
مجموعه 5 جلدی «نقش و رسالت زن» شامل تمامی سخنرانیها و پیامهاى رهبر انقلاب درباره‌ی زنان، از آغاز پیروزى انقلاب اسلامى تا سال1392حتّی سخنانی که بعضاً رسانه‌ای نشده است؛ ـ مانند توصیه‌هایی که هنگام خواندن خطبه‌ی عقد به جوانان داشته‌اند است که این حجم گسترده‌ی مطالب، توجّه و اهتمام رهبر معظّم انقلاب را نسبت به مسائل زنان نشان میدهد. عناوین این مجموعه به ترتیب عبارت‌اند از:
* عفاف و حجاب در سبک زندگی ایرانی- اسلامی
* الگوی زن
* زن و خانواده
* جایگاه و مسائل زنان در فرهنگ اسلام و تجدّد
* عرصه‌های حضور اجتماعی زن

movie
انقلابی! بخوان، انقلابی بمان