اخبار
اخبار


  نسخه چاپي
  همزمان با سالروز اربعین حسینی انتشارات انقلاب اسلامی منتشر کرد
  جاذبه‌ی حسینی 

  جاذبه‌ی حسینی، گزیده بیانات رهبر معظّم انقلاب اسلامی در دو موضوع حضرت زینب کبری(سلام‌الله‌علیها) و اربعین حسینی

  انتشارات انقلاب اسلامی همزمان با فرارسیدن اربعین حسینی، کتاب جاذبه‌ی حسینی را منتشر کرد.
  این کتاب به همین مناسبت به مدت 4 روز با تخفیف 30 درصد عرضه می‌شود.

  مجموعه‌ی حاضر، رهنمودهای ارزشمند رهبر معظّم انقلاب از سال 1357 تا 1390 در دو موضوع «زینب کبری(سلام‌الله‌علیها)» و «اربعین» است که از کتاب «آفتاب در مصاف» استخراج گردیده است.
  با عنایت به این که ایّام پایانی ماه صفر در لسان مقام عظمای ولایت به عنوان روزهای زینب کبری(سلام‌الله‌علیها) معرفی گردیده و از سوی دیگر این ایّام، مزیّن به مناسبت اربعین سیّدالشّهدا(علیه‌السّلام) است که به تعبیر رهبر معظّم انقلاب، آغاز دلربایی حسینی(علیه‌السّلام)، احیای یاد کربلا و پایه‌گذاری یاد نهضت حسینی است، در این مجموعه سعی شده است که مطالب مرتبط با هر دو موضوع، تدوین و در آستانه این ایام به زینت طبع آراسته گردد. ناگفته پیداست که بخش معظّمی از محتوای این دو موضوع ارتباط مفهومی صریح و کاملی با یکدیگر دارند، بنابراین تجمیع و ارائه آنها در یک مجموعه حائز اولویت بوده است.
  کتاب حاضر در سه فصل «زینب کبری(سلام‌الله‌علیها)»، «اربعین» و «شرح فرازهایی از زیارت اربعین» و به شیوه‌ی سیر تاریخی تدوین گردیده است. توضیح اینکه در هر فصل، سخنرانی‌های مرتبط با موضوع به ترتیب تاریخ بیانات و با حذف مطالب غیر مرتبط احتمالی و همچنین با درج تیترهای مبیّن شاکله‌ی کلّی بیانات و چکیده‌های محتوا ارائه گردیده‌اند. در پایان نیز فهرستی از تیترها و چکیده‌های موجود در متن اثر در کنار کتابنامه‌ی مستندات درج شده است.
  امید آنکه اثر حاضر و آثار مشابه، موجبات بهرهمندی هرچه بیشتر و بهتر پیروان ولایت را از رهنمودهای آن مقام شامخ فراهم آورد. علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه این کتاب اینجا را کلیک کنند و همچنین می‌توانند عدد 16 را به سامانه پیامکی 100020120 ارسال نمایند.

  نظرات بینندگان
  این خبر فاقد نظر می باشد
  نظر شما
  نام :
  ایمیل : 
  *نظرات :
  متن تصویر: