اخبار
اخبار


  نسخه چاپي

   

  عرضه‌ی کتاب حماسه امام سجاد(علیه‌السلام) با تخفیف ویژه در آستانه ماه مبارک شعبان

  کتاب حماسه امام سجاد(علیه‌السلام) که به تازگی توسط انتشارات انقلاب اسلامی منتشر شده و ظرف مدت ده روز از رونمایی به چاپ چهارم خود رسیده است، در آستانه ماه شعبان و میلاد امام سجاد(علیه‌السلام) به مدت 3 روز با 20 درصد تخفیف عرضه می‌شود.

  بخش نخست این کتاب مشتمل بر سخنرانی رهبر معظّم انقلاب در کنگره‌ی جهانی امام رضا(علیه‌السلام) میباشد. ایشان در این سخنرانی که در سال 1365 ایراد گردیده به تبیین نظریه‌‌ی انسان 250 ساله پرداخته اند.

  بخش اصلی کتاب نیز به چهار گفتار از ایشان پیرامون مبارزات سیاسی و فرهنگی حضرت زین العابدین(علیه‌السلام) اختصاص یافته که این گفتارها در سال 1352 در جمع پرشور جوانان و نمازگزاران "مسجد کرامت" شهر مشهد مقدّس پس از اقامه‌ی نماز مغرب و عشا بیان شده است.

  همچنین با هدف غنای مطالب و تکمیل مباحث و نظرات معظّم‌له در موضوع زندگی امام سجّاد(علیه‌السلام)، مجموعه مصاحبه‌های مجلّه‌ی پاسدار اسلام با ایشان که در سال 1361 صورت گرفته و در شماره‌های 6 تا 12 آن نشریه منتشر گردیده بود نیز به همراه برخی اضافات و ارجاعات در بخش سوم کتاب آورده شده است.  این کتاب 300 صفحه‌ای از تاریخ  ۲۳ لغایت ۲۵ اسفند ۹۹ به مدت 3 روز با 20 درصد تخفیف در پایگاه Book-khamenei.ir عرضه می‌شود.

  نظرات بینندگان
  این خبر فاقد نظر می باشد
  نظر شما
  نام :
  ایمیل : 
  *نظرات :
  متن تصویر: