اخبار
اخبار


  نسخه چاپي
  همزمان با ماه مبارک رمضان
   

  کتاب " صاعقه گناه " حاوی بیانات رهبر انقلاب منتشر شد

  همزمان با روزهای پرفضیلت ماه مبارک رمضان ، کتاب "صاعقه‌ی گناه" مشتمل بر بیانات رهبر معظّم انقلاب(مدّظلّه العالی) درباره‌ی معنا، اقسام و آثار انجام و ترک گناه توسط انتشارات انقلاب اسلامی منتشر شد.

  این کتاب از مجموعه کتاب های " حیات طیبه " و شامل 7 فصل می باشد. در فصل اوّل این کتاب مفهوم گناه به وسیله‌ی تبیین ابعاد آن مورد بررسی قرار گرفته است. در فصل دوّم انواع گناهان از جهت نتیجه و آثار و همچنین مرتکب شونده‌ی آن تبیین شده است.

  فصل سوم کتاب به بررسی عوامل گناه اعمّ از عوامل درونی و بیرونی پرداخته و در فصل چهارم و پنجم به ترتیب آثار و عواقب ارتکاب گناه و همچنین آثار ترک آن از دیدگاه حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی ) ذکر گردیده است.

  فصل ششم و هفتم این کتاب نیز دربردارنده‌ی راهکارهای مؤثّری در جهت مقابله و دفع آثار مخرّب ارتکاب گناه می باشد.

  این کتاب به کوشش حجت الاسلام اکبر شریفی در 127 صفحه تنظیم و توسّط انتشارات انقلاب اسلامی وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مد ظله العالی ) منتشر گردیده است و از طریق کتابفروشی های سراسر کشور و پایگاه الکترونیکی انتشارات انقلاب اسلامی به نشانی book-khamenei.ir به فروش می رسد.

  گفتنی است مجموعه کتاب های "حیات طیبه " پیش از این شامل چهار عنوان کتاب به نام های "خلوت انس" با موضوع نماز ، "معیشت پرهیزکارانه " با موضوع تقوا ، " مرگ تاجرانه " با موضوع شهادت و "معیشت مومنانه" با موضوع آشنایی با چهار مفهوم زهد، رفاه، تجملگرایی و اشرافیگری بوده است.

  علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه کتاب «صاعقه گناه» اینجا را کلیک کنند.

  نظرات بینندگان
  این خبر فاقد نظر می باشد
  نظر شما
  نام :
  ایمیل : 
  *نظرات :
  متن تصویر: